27. Niedziela Zwykła – 08.10.2023 r.

  1. Odpowiadając na to pragnienie Matki Bożej podejmujemy modlitwę każdego 13 dnia miesiąca od maja do października w rocznice objawień Matki Bożej w Fatimie. Ostatnie w tym roku nasze czuwanie w najbliższy piątek 13 października. Rozpocznie się nabożeństwem różańcowym o 16.30. Potem Msza św. o godzinie 17.00 i czuwanie przed Najświętszym Sakramentem, wspólny różaniec z rozważaniami. Czuwanie zakończymy uwielbieniem Matki Bożej  Można przynieść lampiony. Zapraszamy naszych parafian i gości.
  2. Tego dnia też wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego – kapucyna, założyciela wielu Zgromadzeń zakonnych także mieszkających i pracujących w Krynicy Morskiej.
  3. XXIII Dzień Papieski odbędzie się w przyszłą niedzielę 15 października. Tradycyjnie tego dnia po Mszach św. przed kościołem odbędzie zbiórka środków na stypendia edukacyjne dla młodych, zdolnych niezamożnych osób z małych miejscowości.
  4. W miesiącu październiku zapraszamy do wspólnego odmawiania Różańca św. codziennie o godz. 16.30 w kościele. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej modlitwie w kościele i do pielęgnowania jej w rodzinach.
  5. Z okazji przypadającego w sobotę Dnia Edukacji Narodowej  wszystkim Nauczycielom i Wychowawcom życzymy Bożej Opieki i darów Ducha Świętego w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu charakteru dzieci młodzieży.
  6. Za wszelkie dobro duchowe i materialne z jakim na co dzień się spotykamy składamy Wam serdeczne Bóg zapłać, modląc się w Waszych intencjach. Życzymy Wam umocnienia w łasce Bożej i dużo owoców płynących z kontaktu z Bogiem na modlitwie.