III Niedziela Adwentu -17.12.2023 r.

  1. Przed nami ostatni tydzień Adwentu. Zapraszamy na poranne Roraty w naszym kościele codziennie o godzinie 7.00. Poprzedza je piękne nabożeństwo Godzinek do NMP o godzinie 6.40. Zachęcamy też do skorzystania ze spowiedzi, aby godnie  przeżyć te święta. Spowiedź w naszym kościele codziennie pól godziny przed Mszą św. 
  2. W sobotę ostatnie Roraty i w niedzielę Wigilia. W przyszłą IV niedzielę Adwentu  nie będzie Mszy św.  godzinie 17.00. Msze św. tylko przed południem o godzinie 9.00 i 10.30 i u Sióstr Marylek o godzinie 8.00. Kościół będzie otwarty do godziny 12.00.

Wierni tradycji polskiej zachowajmy zwyczaj dnia postnego.

  1. W zakrystii są jeszcze do nabycia poświęcone opłatki na stół wigilijny. Można także nabyć świece Caritas – świeca kosztuje 8 zł., każda dodatkowa złotówka pozostaje na rzecz ubogich w naszej parafii – serdeczne Bóg zapłać za wsparcie potrzebujących.
  2. Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na Spotkanie Bożonarodzeniowe w czwartek o godzinie 16.00.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy na różne sposoby wspierają naszą wspólnotę zakonną, klasztor i kościół poprzez dary duchowe, materialne i rzeczowe. Niech Pan Was darzy swym błogosławieństwem. 
  4. Wszystkim dziękujemy za życzliwość i życzymy wstawiennictwa Matki Bożej oraz św. Jana Chrzciciela w przeżywaniu ostatnich dni Adwentu.