Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 26.11.2023 r.

 1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok liturgiczny. Warto podziękować Bogu za dar Jego obecności w naszym życiu, za sakramenty, które są drogą do Nieba.
 2. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w każdą środę jest połączona z wieczorną Mszą św. o godz. 17.oo. Intencje można wrzucać do skarbonki przy obrazie MB Nieustającej Pomocy.
 3. W tym tygodniu:
 • I Piątek – od godz. 9.oo odwiedziny chorych w domach, o godz. 16.3o nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. .
 • I Sobota – o godzinie 16.30 nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.
 1. Nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP – rozpoczynająca się w środę – będzie połączona ze Mszą św. o godz. 7.oo.
 2. Za tydzień wraz z nowym Rokiem liturgicznym, rozpoczyna się Adwent – piękny czas duchowych przygotowań na Święta Narodzenia Pańskiego.
 3. Wspólnym śpiew Godzinek ku czci Najświętszej Maryi Pannie w naszym kościele w niedziele o godz. 8.4o, a w dni powszednie o 6.4o.
 4. Za tydzień w ramach ogólnopolskiej Akcji CARITAS – Dzieło Wigilijnej Pomocy Potrzebującym, będziemy rozprowadzali świece wigilijne.  Za każdą świecę do Caritas Diecezjalnej oddajemy 8 zł. Każda dodatkowa ofiara zostaje w naszej parafii jako wsparcie ubogich.
 5. W zakrystii będą też od przyszłej niedzieli do nabycia poświęcone opłatki na stół wigilijny.
 6. W ostatnim tygodniu listopada zachęcamy do wspólnej Modlitwy różańcowej za zmarłych, polecanych na kartkach wypominkowych. Nabożeństwo codziennie o godzinie 16.30.
 7. Dziękujemy za wszelkie dobro. Wszystkim życzymy królowania Chrystusa w sercach i Rodzinach.