Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii

Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w najbliższy piątek i potrwają do niedzieli. Nauki rekolekcyjne na Mszach św. w piątek i sobotę o godzinie 9.00 i 17.00. natomiast w niedziele zakończenie rekolekcji według porządku niedzielnego. Rekolekcje poprowadzi nasz współbrat O. Zdzisław Tokarczyk z Warszawy. Bardzo zachęcamy do udziału w tym szczególnym czasie, aby uporządkować swoje serce przed Bogiem i dobrze przeżyć czas Wielkiego postu. Ofiary złożone na tace na zakończenie rekolekcji w przyszła niedzielę będą darem wdzięczności wobec Rekolekcjonisty.

Porządek rekolekcji.

Piątek                        9.00; 17.00

Sobota                       9.00; 17;00

Niedziela                 9.00; 10,30; 17,00

Znajdźmy czas, aby ożywić w sobie owoce wiary i pojednać się z Bogiem.