ogłoszenia duszpasterskie na 17 lipiec 2016

Ogłoszenia duszpasterskie    16. niedziela zwykła   17-VII-2016r.

1.   Dziękujemy pani Monice Grajewskiej za ubogacenie pięknym śpiewem naszych przeżyć religijnych. Zachęcamy do nabycia płyt przy wyjściu z placu.

2.   Decyzją naszego Prowincjała o.Sebastian Marcinkowski odchodzi z Krynicy do Olsztyna. Dziękujemy za jego wieloraką posługę w parafii i w naszej wspólnocie zakonnej. Życzymy mu wszelkich Bożych darów i opieki Maryi Gwiazdy Morza w pracy duszpasterskiej i w życiu zakonnym na nowej placówce. Zapraszamy na Mszę św. w intencji o.Sebastiana jutro o godz. 7.oo.

3.    Zapraszamy na kolejny koncert organowo-kameralny, który odbędzie się w najbliższą sobotę 23 lipca o godz. 20.oo. Tym razem wystąpią: Piotr Rojek – organy i Ryszard Żołędziewski – saksofon.

4.  W naszym kościele parafialnym Msze św. w lipcu i w sierpniu są odprawiane w następującym porządku: w dni powszednie o godz. 7.oo i 19.oo; w niedziele o godz. 7.oo, 9.oo, 10.3o, 17.oo, 19.oo, 20.3o. Spowiedź pół godziny przed Mszą św. Kościół jest otwarty od godz.  6.3o do 20.oo.

Zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy – środę nabożeństwo o godz. 18.3o, Msza św. o godz. 19.oo w intencjach, które można składać do skarbonki po prawej stronie kościoła przy bocznym ołtarzu.

W zakrystii przyjmujemy intencje Mszy św. godzinowe do końca tego roku, także Msze bezterminowe. Jest możliwość zamówienia Mszy św. gregoriańskiej.

W zakrystii można też nabyć KRZYŻYK FRANCISZKAŃSKI o bogatej symbolice jak również książkę wyjaśniającą wymowę teologiczna tego krzyża.

 

Gościom i Parafianom wyrażamy naszą serdeczną wdzięczność za wszelkie wsparcie.

Wszystkim życzymy Bożych darów, a odpoczywającym w Krynicy Morskiej niech towarzyszy opieka Maryi Gwiazdy Morza i dobra pogoda.

                                                                                  Proboszcz Ireneusz Naumowicz OFMCap. ze Współbraćmi