13 Niedziela Zwykła – 02.07.2023 r.

  1. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży, dla dorosłych czas urlopów. To dobra okazja do pogłębienia więzi rodzinnych i małżeńskich. Czas wakacyjny nie zwalnia nas z praktyk religijnych, codziennej modlitwy i niedzielnego uczestnictwa we Mszy św. Wykorzystajmy dobrze ten czas, także w odnowieniu więzi z Bogiem. W miesiącu lipcu i sierpniu Msze św. w naszym kościele w niedziele o godzinie: 7.00, 9.00, 10.30, 17.00, 19.00 i o 20.30.  Msza św. u Sióstr Marylek przy ul. Rybackiej w niedziele o godzinie 8.00. W dni powszednie Msze św. o godzinie 7.00 i o godzinie 19.00. Sakrament pokuty i pojednania pól godziny przed Mszą św. Kościół otwarty w dni powszednie od 6.30 do 21.00.  Pamiętajmy o godnym stroju uczestniczenia we Mszy św. W zakrystii można zamówić intencje Mszy św.
  2. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: I czwartek miesiąca. Modlitwą ogarniamy powołanych do Służby Bożej wołając o nowe powołania. Nabożeństwo o godzinie 18.30; I piątek –  dzień wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa – nabożeństwo o godzinie 18.30. W czasie Mszy św. wieczornej w I Piątek miesiąca będzie zbierana taca na rzecz ubogich naszej parafii.
  3. W I piątek odwiedziny chorych z naszej parafii rozpoczną się od godziny 9.00.
  4. We wtorki i czwartki po wieczornej Mszy św. zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu do godziny 21.15. w tym czasie możliwość spowiedzi indywidualnej w konfesjonale.
  5. Dziękujemy Wam za życzliwość i dobro jakim dzielicie się z nami. Życzymy wszystkim Gościom i Wczasowiczom dobrej pogody i oddechu od codziennych spraw a naszym Parafianom dużo sil w dzieleniu się dobrem.